ביטוח מנהלים

לינקים: וילות למשפחות ,

ביטוח מנהלים נועד לתת גיבוי מצידה של חברת הביטוח על כול תביעה היכולה לבא מצידם שלש גורמים שונים הרוצים להחליף או להפיל את המנהל של המפעל או המקום. ביטוח מנהלים מתפקידו לתת את השקט הנפשי לכול נושא משרה חשובה.
כאשר המנהל מבוטח הוא מוגן מתביעות שונות של גורמים שונים,על ידי חברת ביטוח מקצועית ,אשר שומרת עליו ומגינה עליו מכול מיני תביעות שונות של עובדי המקום או תאגידים שונים הרוצים לתבוע את המנהל עצמו.
מנהלים רבים מוצאים את עצמם חשופים לתביעות שונות ובתקופה של התביעות הם אינם יכולים לעבוד בצורה מסודרת ואף מפסידים ממון רב על שכירת אנשי מקצוע אשר יטפלו בעסק שלהם ועורכי דין.לכן מתפקידו של ביטוח מנהלים לעזור למנהל התאגיד.
מנהל המקום וכמו כן המנכ”ל של העסק חשופים לכול התביעות השונות מגורמים פוליטיים ושונים השמים לעצמם למטרה להחליפם.התביעות השונות כלפיהם יכולות לבא מצידם של בעלי מניות ,נושים ,לקוחות ועובדים הרוצים לשנות את הסדר של המפעל ורצונם הוא שהתביעה תשנה את הסדר של ראשי המפעל.
בתי המשפט בישראל רואים את החשיבות הרבה בשביל שיהיה ביטוח מקצועי ויעיל למנהלי המקום מכיוון שיותר ויותר תביעות מגיעות נגד מנהלים ומפעלים גדולים וחשובים קורסים.
כאשר יש הגנה משפטית ותמיכה כספית על כול מקרה של פגיעה ,יכול הביטוח לעזור ולתת עזרה למנהל העסק.
תפקידו של הביטוח הוא לתת כיסוי ביטוחי מלא לכול נושא משרה כמו כן למנהל. מתפקידו של הביטוח הוא להגן על מנהל התאגיד מצדם של תביעות הקשורות בכול מקרה שונה בו יש בעיה עם ניירות הערך בין תאגידים שונים.
ביטוח מושלם נותן למנהל המבוטח לשבת ולעבוד בראש שקט ולדעת כי הוא מוגן על ידי חברת ביטוח טובה השומרת על המנהל מצד של תביעות מצד עובדי המפעל או המקום.
מנהלים רבים מוצאים את עצמם תחת תביעות רבות מכיוון שעובדי המקום אשר פוטרו מתוך המפעל ,מצאו לנכון לתבוע את המנהל על מנת ויזכו בכספים שונים של פיצוים אשר אותם הם רואים לנכון מגיעים להם מכיוון שהמנהל הוא זה שפיטר אותם.
מתפקידה של חברת ביטוח טובה וחזקה לחזק ,לגבה ולתת מענה ישיר והולם על כול פגיעה או תביעה ,תהיה אשר תהיה מצידם של עובדי המקום נגד מנהל המפעל.
כאשר מנהל המקום מבוטח הוא רואה את עצמו עובד בצורה יותר טובה ויותר שקטה מכיוון שהוא לא מבזבז זמן חשוב וכסף רב נגד התביעות אשר הוגשו נגדו.
מנהל המקום יודע כי הוא עובד בראש שקט וחברת הביטוח עושה לו את כול העבודה הקשה. מתפקידה של חברת הביטוח לדאוג לו לעורכי דין ,לשלם להם את משכורתם ולדאוג למנהל על כול נזק אשר עשוי להיגרם לו מצד המפעל.
כמו כן כאשר המנהל מבוטח על ידי חברת הביטוח על כול נזק פיזי העשוי להיגרם למנהל ,המנהל מוצא את עצמו מוגן וחברת הביטוח תשלם לו כול סכום לרופא או לניתוחים.
כיום כמעט כול אזרח אשר הוא אינו מבוטח ואין לו חברת ביטוח טובה השומרת עליו בתשלומים לחברות הבריאות השונות ,יכול להוציא ממון רב על תרופות או ניתוחים העולים הון תועפות בארץ או בחו”ל.
את הביטוח אפשר לעשות בשפות שונות בעברית ובאנגלית. את הסעיפים בתוך החוזה בין המנהל לחברת הביטוח יש לבחון היטב מכיוון שכול חברת ביטוח שמה סעיפים שונים אצלה.
מנהל החותם עם חברת ביטוח צריך למצוא לנכון להסתכל היטב על כול סעיף בתוך העסקה ולקרא אף את האותיות הקטנות הרשומות בתוך החוזה.קיימים ניסוחים שונים של פוליסות ביטוח.
כמו בביטוח רכב ,בביטוח לנושא משרה רמה יש כמה קטגוריות של ביטוח נושא משרה,ביטוח מקיף,ביטוח והגנה מצד תביעות שונות,ביטוח צד שלישי וכדומה. המבוטח הוא זה אשר יכול לבקש להוסיף קטגוריות ולבקש את הביטוח על פי ראות עיניו.
מנכלים רבים של עסקים מזמינים את חברות הביטוח על מנת והם יבטחו את מנהל העסק שלהם מצידם של תביעות שונות היכולות לפעול נגד העסק.
הפוליסות השונות אינם רוצים לפעול בצורה חריגה ולבטח חריגים בעלי מניות,חרי להנפקות פרטיות ועוד.הפוליסה הניתנת למבוטח מגנה עליו והיא מכסה את המבוטח בכסוי אוטומטי לחברה בונה כול זמן הביטוח,כול זאת על פי התנאים השונים אשר נקבעו בין המבוטח אל בין חברת הביטוח.
כיסוי נושא המשרה מותאם לא רק למנהלים של תאגידים אלא גם לדירקטורים הרוצים לשמור על מקומם בתוך התאגיד ולא להיות נתונים של לחצים שונים מצידם של עובדים,או חברות אחרות המנסים לפעול נגדם באמצעות תביעות.
ביטוח כמו כול ביטוח עולה כסף וביטוח מנהלים עולה כמו למנהלים.לכן רוב החברות היותר גדולות היכולות לקחת ולהרשות לעצמם סוג כזה של ביטוח למנהל שלהם לוקחות על עצמם.