ביטוח עסק

לינקים: וילה פלוס ,

ביטוח עסק נועד לתת הגנה ממקרים רבים היכולים לקרות לעסק. כיום עסקים רבים מוצאים את עצמם נתונים לגניבות שונות מגורמים שונים ולעיתים אפילו מעובדי העסק עצמו.
הביטוח מגן על העסק בכול מקרה של שריפה,נזק,גניבות,פריצות או נזקים אחרים העשויים להיגרם. על מנת ולא יוצרו כול שהם בעיות עם סוכן הביטוח יש לערוך את הביטוח לעסק בכתב ולא לערוך הבטחות כול שהם בקשר לביטוח בעל פה.
חשוב לזכור כי רק מה שיהיה כלול בתוך הסעיפים השונים של החוזה בין בעל העסק לבין חברת הביטוח הוזה אשר ייתן מענה הולם על כול בעיה שעלולה להתרחש בעתיד לעסק.
יש להקפיד ולבל מצדו של סוכן הביטוח את כול החלקים השונים של פוליסת הביטוח.כמו כן יש לכלול בתוך התנאים השונים אשר מודפסים בתוך בית הדפוס ולקבל העתק שיש לשמור של החוזה עם חברת הביטוח לעסק.
בעת עסקת הביטוח עם מנהל הביטוח יש להקפיד על כך כי מנהלי החברה של העסק יהיו עדים לחוזה עם חברת הביטוח.
בעת הביטוח עם חברת הביטוח יש לשקול היטב אם כדי להעסיק יועץ של ביטוח אשר עוזר במקרים שונים של עמלות ממבטחים.
יש להשים היטב מול העניים כי חברת הביטוח היא אינה מחויבת בתוך ההסכם של הביטוח לערוך חידוש אוטומטי של פוליסת הביטוח לעסק.
יש לקחת מחברת הביטוח איזו שהיא הבטחה או בתוך ההסכם כי יהיה חידוש הסכם של הביטוח בהמשך מכיוון שאין אדם רוצה כי יסתיים זמנו של הביטוח ובאותו הזמן יכולה להוסיף על סכום הביטוח ולהעלות למבוטח את המחיר.
יש להתאים את הביטוח היטב על פי הצרכים השונים של חברת הביטוח.אם אנו רוצים לבטח את העסק שלנו בצורה הכי טובה מוטל עלינו לבדוק אצל חברות הביטוח השונות והמוכרות בתחומם את המחירים.
חברות הביטוח הינם חברות פרטיות ולכן על מנת וייקח האדם ביטוח טוב מחברת הביטוח הוא צריך לבדוק היטב את המחיר.
את הרכוש אותו אנו מבטחים מחברת הביטוח יש לבטח בסכום ראוי ולא בסכום הפחות מהערך של הרכוש בתוך החנות.
קיימת אפשרות בה המבוטח מסוגל אף להגדיל בתוך העסקה עם חברת הביטוח את השתתפותו העצמית. במידה ויגרם איזה שהוא נזק לעסק ובמידה והביטוח של העסק הוא נמוך משווי הסחורה בתוך העסק.
הדבר מסוגל לגרום לנזקים כבדים למבוטח על אף עזרתה של חברת הביטוח בעת בעיה כול שהיא. את ביטוח עסק יש לערוך היטב ולקרא היטב את כול הסעיפים השונים הכתובים בתוך חוזה הביטוח הקיים בין שני הצדים.
לצד המבוטח יש להקפיד ולבקש לערוך בתוך החוזה את הפירוט של כול השתתפות עצמית על כול סיכון ולכול פוליסה. השתתפות עצמית צריכה להיות נקובה בסכום מסוים אשר נקבע בין שני הצדדים.
השתתפות עצמית היא מצדו של המבוטח בה המבוטח מבטיח כי הוא ישלם אחוז מסוים על כול נזק העלול להיגרם.
כמובן שברוב הפעמים חברת הביטוח משלמת את רוב הסכום.במקרים של רעידות אדמה או נזקים של שריפה וכדומה ,כאשר יש השתתפות עצמית של המבוטח כול אחד משני הצדים משלם את חלקו על כול נזק אשר נגרם.
לעיתים רבות נדרשים המבטחים להקטין את הנזקים על ידי אמצעי מיגון אשר מחובתם להשים בתוך העסק.כמו מטפים לכיבוי אש וכדומה.
אמצעי המיגון השונים עשויים להיות כמו מערכות של אזעקה,מטפים לכיבוי אש,ערכות עזרה ראשונה וכדומה.חברת ביטח מקצועית שומרת על העסק באמצעים שונים כמו רכבי סיור המפטרלים סביב העסק ושומרים עליו,ביקורות שונות על מנת ולמנוע פריצות וגניבות בתוך העסק.
הרשומים השונים נועדו לדעת בבירור מי נכנס ומי יוצא מתוך העסק וכן לערוך בקורת איכותית על כול דבר העלול לקרות בעסק.
האמצעים השונים של המיגון בעיקר נועדו למנוע את התשלום של חברת הביטוח במקרים בהם קרתה פריצה או גניבה.חברות האבטחה השונות המגנות על העסק שומרות ומגנות על העסק מפני גורמים שונים של מזיקים.
מתפקידו של המבוטח לשלם עבור כול חברת שמירה העורכת סיורים בעסק.
מיגון לעסק עלול להגיע לסכומים גבוהים ולכן יש לערוך את ההסכם עם חברת הביטוח ושם לכלול את הסכום ואת ההסכמה בין שני הצדדים על הסכום הנדרש.
יש להשוות את ההצעה עם חברת הביטוח לעסק עם חברות אחרות מכיוון שכול חברת ביטוח לוקחת סכום אחר ולכן יש לערוך איזה שהוא סקר בשביל לבדוק היטב איזו חברת ביטוח היא הכי זולה ומשתלמת עבורנו.קיימות חברות ביטוח חדשות אשר רק התחילו בעיסוק של חברת ביטוח עסק ולכן אין להתפתות מהר לסכומים הזולים אותה החברה שלהם מציעה,אלא יש לקחת חברת ביטוח לעסק חזקה,מקצועית ובעלת ניסיון רב.חברת ביטוח עם ניסיון של שנים יודעת לטפל בכול סוגי המצבים מניסיון רב אותו היא צברה.